Producent folii stretch oraz termokurczliwej

Doświadczenie w produkcji folii stretch w rolkach ręcznych, maszynowych oraz jumbo pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję w branży. Lata praktyki przyczyniły się do zgromadzenia dużej wiedzy na temat właściwości wykorzystywanych materiałów. Dzięki temu mogliśmy dostosować do nich najlepszą formę oraz zwiększyć ich funkcjonalność. Proponowane przez nas rozwiązania posiadają wyjątkowo dobre parametry.

W naszej ofercie dostępna jest folia termokurczliwa, pre stretch, maszynowa i mini rap. Ponadto proponujemy folię bąbelkową oraz taśmy klejące. Przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę hurtową oraz detaliczną, w każdym przypadku zapewniając wysoką jakość produktów oraz bardzo atrakcyjne ceny. Proponujemy ponadto szeroki wybór przy zakupie pojedynczych produktów, jak też większej partii wyrobów.

Jako producent folii stretch, jumbo i maszynowych staramy się stale rozwijać nasz asortyment. Śledzimy uważnie pojawiające się zmiany w branży i odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów. Wprowadzamy produkty cieszące się dużą popularnością. Staramy się także dostosować nasz profil produkcyjny do zmieniających się oczekiwań Klientów. Służymy radą i udzielamy szczegółowych informacji dotyczących naszych wyrobów.